ARMYPARK

Největší v ČR

Army Park v Ořechově je největší military zábavní park v ČR plný dobrodružných aktivit s vojenskou tématikou, armádní technikou a muzeem. Nevšední zážitky pro skupinu kamarádů i celou firmu zajišťuje tým profesionálních instruktorů a ochotného personálu.

mapa army parku

Největší v ČR

Army Park v Ořechově je největší military zábavní park v ČR plný dobrodružných aktivit s vojenskou tématikou, armádní technikou a muzeem. Nevšední zážitky pro skupinu kamarádů i celou firmu zajišťuje tým profesionálních instruktorů a ochotného personálu.

Generál
UŠETŘÍTE 200 Kč
AKČNÍ CENA / osoba
od 1 890
2 287 Kč s DPH

Výhodný balíček Generál:
Kompletní vojenský výcvik

IDEÁLNÍ POČET OSOB: 20 +

Balíček lze zakoupit i pro menší skupiny:

5+ 3 590 Kč/os
10+ 2 190 Kč/os
20+ 1 890 Kč/os

3
FYZICKÁ NÁROČNOST

4h
ČASOVÁ NÁROČNOST

Divoká paintballová bitva a střelba ze samopalu


Okruh v obrněném transportéru


Jízda na čtyřkolkách


Test kondice na překážkové dráze


Hledání min a návštěva muzea

Opravdu tvrdý a kompletní vojenský výcvik na celé odpoledne pro velkou skupinu lidí, kteří se nebojí pořádně se zapotit. Budete jezdit, střílet, zdolávat opičí dráhu, používat minohledačku a prohlédnete si i muzeum.

Paintball

Užijte si tuto akční, týmovou hru na jednom z nejlepších hřišť, jaké v ČR najdete. Naplánujeme vám originální scénář a samozřejmě na vás po celou dobu dohlédnou zkušení instruktoři. Zapůjčíme vám kompletní vybavení, vč. maskáčů a dáme do začátku 200 kuliček. Pamatujte, že čím více vás bude, tím více si přestřelku užijete.

 

Transportér

V obrněném pásovém transportéru BVP-1 si projedete dokola náš areál a zažijete, jaké to je sedět v pancéřovém obrovi o váze 14 tun.


Opičí dráha

Otestujte svoji kondici na naší překážkové dráze postavené po vzoru vojenských výcvikových drah. Budete skákat, šplhat, podlézat a plazit se, zkrátka pravý vojenský bootcamp.

 

Minohledačka

Půjčíme vám vojenskou minohledačku, ukážeme vám, jak se používá a pak hurá do terénu. Vyzkoušejte si, jak přesný máte cit pro změnu tónu.


Střelba ze samopalu

Zastřílíte si ze samopalu SA58 (10 ran), který používá česká a slovenská armáda. Naučíte se ovládat samopal, včetně rozborky a sborky a zažijete, jaké to je držet v ruce tuto obávanou zbraň!

 

Čtyřkolky

Čeká vás 10 minut jízdy na naší speciální dráze pro čtyřkolky, plné zatáček, vyvýšenin a muld. Čtyřkolka svým výkonem, manévrovatelností a prožitkem z jízdy připomíná závodní motocykl, ale svou stabilitou, jednoduchostí a ovládáním spíše běžný automobil.

 

Muzeum

Unikátní muzeum, jehož součástí je i těžká vojenská technika, se z velké části nachází pod zemí. Prohlédnete si tedy i podzemní skladiště raket a velitelský bunkr. Muzeum dokumentuje historii naší armády od roku 1945 do roku 1989.

 

Toto celoodpolední vojenské dobrodružství si nejlépe užijete ve skupině alepoň dvaceti lidí, čeká vás paintballová přestřelka, takže čím víc, tím líp.


Objednejte naše služby

(+420) 604 253 828 info@armypark-orechov.cz

Zavoláme
zpět:


Zpět na Army Park